Üniversite Taksi

Üniversite Caddesi Taksi – Ara : 0506 174 1027 | Mersin Taksi

Mersin Üniversite taksi,tıp taksi,denince mersinin yeni şehir ilçesinde olan mersin üniversitesi ve mersin üniversite tıp fakültesi hastanesi ve üniversite caddesi diye geçer öğrencilerin bulunduğu ve kaffe barlarıyla alışveriş merkezleriyle ve yeni yapılarıyla göz alan bir semt imizdir böyle güzel ve nadide yerde 7/24 deneyimli şoförler ve son model araçlarla güvenilir kaliteli ve uygun tarifeyle taksi hizmeti veriyoruz. Şehir içinden gelen misafirlerimiz ve öğrencilerimiz dikkatine ; Mersinin her yanına hizmet verirken öğrenciler için özellikle %20 indirim sağlamaktayız. Ve şehirler arası yolculuklarınızda %40 indirimimiz mevcuttur.

Mersin Üniversite sinin kampüsü için hizmetleri ulaşım sorunu yaşamak istemeyenlerin tercih edebileceği hizmeti sunmaktadır. Yoğunluk nedeniyle özellikle üniversitenin ulaşım konusunda zaman zaman problemler yaşanabilir. Bu nedenle Mersinde kesintisiz hizmet sunmaktadır. Yapılan çalışmalar hizmet almak isteyenlerin kaliteli ve konforlu şekilde ulaşım sağlaması üzerinde etkili olmaktadır. Üniversitenin aynı zamanda ulaşım problemi bulunmamaktadır. Oluşabilecek her türlü soruna karşı mersin üniversitesi taksi durağı kesintisiz hizmet ile talepleri karşılamaktadır. Ana kampüsün yanı sıra ulaşım için meslek yüksek okullarına kesintisiz taksi hizmeti ile ulaşım sorunu ortadan kaldırılmaktadır.

Tarifeler gece ve gündüz için fark etmeden tek zamanlı tarife şeklinde uygulanmaktadır. Bu nedenle üniversite taksi Mersin hizmeti almak isteyenler en uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabilirler. Tarifeye göre yapılacak olan uygulamalar sayesinde özellikle Mersin hizmeti ile ulaşıma uygun fiyatlar ile sağlayabilirsiniz.

Mersin çevresi özellikle görülmeye değer çok sayıda farklı alana sahiptir. Bu nedenle dolaşmak isteyenler için taksi hizmeti kolaylık sağlamaktadır. Üniversite yolu üzerinde istediğiniz adrese ulaşım için üniversite caddesi taksi durağı her talebinizi karşılayacak şekilde hizmet vermektedir.

Mersin Üniversitesinde tıp fakültesi bulunmaktadır. Bu nedenle tıp eğitimi almak isteyenlerin tercih edebileceği üniversiteler arasında yer almaktadır. Tıp fakültesi ne rahat bir şekilde ulaşmak isteyenler mersin tıp fakültesi taksi hizmetlerinden yararlanabilirler. Kesintisiz hizmet sunan taksi durağı her talebi kısa sürede karşılamaktadır.

Hizmet Yerlerimiz ; Çiftlik köy, Ak kent, Batı kent, Affet evler, Göçmen, Eğri çam, Pozcu, Yenişehir yani Mersinin her tarafına hizmetimiz bulunmaktadır. Mersin Taksi.

Leave a Comment