Batıkent Taksi Hizmeti

Batıkent Taksi Hizmeti | Mersin Taksi

Batıkent Taksi Hizmeti güvenli yolculuk sağlayan en kaliteli taksi hizmetlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Batıkent Taksi’nin şu an ki geldiği noktada siz değerli vatandaşlarımız için tüm olanakları göz önünde bulundurup, en kısa sürede hizmetinizde olmaya çalışıyor. Mersinin her yerinden rahatlıkla hizmet almak için siz değerli müşterilerimiz için, var gücümüzle sınır gözetmeksizin bütün yolcularımıza hizmette kalitenin tek adresi olmak için 7/24 Şehir içi ve Şehirler arası yolculuklarınızda son model araçlarla ve deneyimli şoförleri ile ve güvenirliği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Son zamanlarda ulaşım hizmetleri anlayışın değişmesi ve rekabetin artmasından dolayı mersin batikent taksi durağı hizmetleri de değişti. Bu değişikliğin başında araçlarda sunulan hizmetlerdir. Araçlarımızın hepsi standartların üzerinde son modellerdendir. Yolculuğun ne kadar uzun olduğunu fark ettirmeyecek kadar rahat ve konforludur. Batıkent taksi hizmeti mersin içi ve Adana Şakirpaşa Havalimanı ve bütün Şehirler arasında hizmet vermektedir.

Kişiler bir yerden bir yere giderken mutlaka toplu taşıma araçlarına ya da taksilere başvururlar. Toplu taşıma araçlarının belirli bir fiyat tarifesi vardır ve tüm yolcular o fiyat tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Ancak taksilerde durum biraz daha farklıdır. Taksi fiyatları, kişilerin gidecek oldukları mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Ancak otogar, şehir merkezi ve turistik yerler için bazı taksiciler standart ücret uygulayabilmektedir. Bu standart ücret uygulayan taksiler ile iletişime geçerek biraz da pazarlık yaparak yolculuğunuzu ekonominize zarar vermeden tamamlayabilmiş olursunuz. Batıkent içindeki ya da çevre bölgelerindeki taksi fiyatları ile ilgili en doğru bilgiye gideceğiniz mesafeyi taksi şoförüne bildirerek ulaşabilirsiniz. Şehir içi ve şehirler arası yolculuklarınızda, 7/24 Hizmet için bizi arayabilirsiniz. Hemen Arayın Gelsin : 0506 174 1027

Havalimanından alınan yolcuların genellikle fazla bavulları olmaktadır. Müşterilerimizin yolculuğunu daha rahat yapabilmesi için havalimanına gidecek olan araçlar geniş bagajlılardan tercih edilmektedir. Ayrıca araç sürücüsünün güler yüzlü olması, her şartta nazik davranması ise Batıkent taksinin ayrıcalıkları içerisinde yer almaktadır. Ve bu yüzden sizde verdiğimiz hizmetlerimizden memnun kaldıysanız hemen bizimle iletişime geçip gitmek istediğiniz tüm yerlere daha hızlı ve daha k0nforlu gideceğinizden emin olabilirsiniz.

ANASAYFA

Leave a Comment