Akkent Taksi Hizmeti

Akkent Taksi Hizmeti | Mersin Taksi

Akkent Taksi Hizmeti mahallesinde bulunan, Akkent taksi durağımız siz değerli vatandaşlarımıza sonsuz hizmet sunmak için son model araçları ile deneyimli ve güler yüzlü şoförleri ile Şehir içi ve Şehirler arası yolculuklarınızda, siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Akkent mahallesi Mersin Yenişehire bağlı güzel bir mahallemizdir.

Mahallemizin yeni yapıları ile ve yeni iş merkezleri ile tanınan bu mahallemizin, mersin geneline hizmet sunmak için ve mersinin güzelliklerini siz değerli halkımıza sunmak için burdayız. Mersinin güzelliklerinden bir kaç tanesi; Masmavi denizi, Up uzun sahil kesimi, 5 yıldızlı otelleri, Lüks sahil siteleri, Pansiyonları, Barları, Kaffeteryaları, Diskotekleri, Gazinoları, Kumsalları ve güzel yüzlü İnsanlarını görmeniz lazım.İnsanları bu tüm güzellikleri ile adeta kendine çeken bir yapısı olan bu mahhalemizi ziyaret etmeniz ve yolculuğunuzda yardımcı olmamız için, Akken Taksi yani bizi aramanız veya bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Yakın ya da uzak mesafe fark etmez, sırf bu sebeple sizleri geri çevirmemiz mümkün değildir, düşünülemez. Kaçta ararsanız arayın ya da sıklıkla arayın bize ulaşabilir hizmet alabilirsiniz. Güzel ilimiz Mersin’e gelen yerli ya da yabancı misafirlerimizin il içi ve de iller arası yolculuklarında hizmet vererek memnun etmek Mersin Akkent Taksi hizmetlerinden yalnızca bir tanesidir.

Mersin Akkent Taksi Hizmeti durağı Mersin genelinde en çok yolcu taşıyan, en çok bilinen ve en çok memnun müşteri gibi birçok adreste bir araya getirmeyi hedeflemektedir.  Böylece her misafirimiz bu farkımızı gözeterek bizi tercih edecek ve güvenle bizi tercih edecektir.

Akkent Taksi sadece kendi mahallesine değil, Mersinin bütün ilçelerine, mahallelerine ve köylerine kadar hizmet vermektedir. Ve Şehirler arası yolculuk yapacak insanlarımızın taksi sorununu kökten çözüyoruz. 7/24 hizmette sınır tanımadan siz değerli yolcularımıza lüks ve geniş araçlarımız ile hizmet vermek için her daim yanınızdayız. Bize ulaşmak için yapmanız gereken tek şey bizim taksi durağımızın telefon numarasına bir çağrı bırakmak yeterli olacaktır. İşte Telefon Numaramız : 0506 174 1027 Bizi hemen arayın gideceğiniz yere huzurlu ve konforlu bir şekilde ulaştıralım. İşinizi yarına bırakmayalım.

ANASAYFA